Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/doc/www.aukcepudy.cz/www/functions/universal/f_basic.php on line 79

Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/doc/www.aukcepudy.cz/www/index.php on line 20
Prodej půdy - Časté otázky

Proč AUKCE PŮDY?

V dnešní době působí na trhu se zemědělskou půdou množství zájemců, kteří nabízejí odkup půdy. Jejich zájmem je nakoupit za co nejnižší cenu.

AUKCE PŮDY je možností jak naopak nejlépe prodat.

Provozovatel AUKCE PŮDY - společnost FARMY.CZ je známá svou specializací na zemědělské nemovitosti se zaměřením na maximální výnos pro VLASTNÍKY.

AUKCE PŮDY zajistí:

- přípravu prodeje
- nejdůkladnější inzerci
- soutěž o nejvyšší nabídku
- převod pozemků a ceny
a především:
   MAXIMÁLNÍ CENU

více informaci ZDEnovinky e-mailem

opište kód   8999

Nejčastější otázky o AUKCI PŮDY

Proč využít AUKCI PŮDY?

Prodejem přes AUKCI PŮDY si můžete být jistí, že jste prodali za nejlepších podmínek a dosáhli nejvyšší nejvyšší možné ceny. AUKCE PŮDY nepracuje pro kupující, ale pro prodávající vlastníky.

Proč si neprodat pole raději sám?

Samozřejmě můžete. Určitě ale neoslovíte tolik možných zájemců jako prostřednictvím AUKCE PŮDY. Vlastníci často akceptují nabídky přímých zájemců nebo realitních kanceláří. Nabízená cena je však obvykle o několik desítek (v krajních případech i stovek) procent nižší než skutečná tržní cena. AUKCE PŮDY je cesta, jak se nenechat napálit.

Jak dlouho trvá prodej pole před AUKCE PŮDY?

Optimální délka je celého prodejního procesu je 2 - 3 měsíce od uzavření smlouvy do nalezení vhodného zájemce, ale může být dohodnuta i jinak dle časových požadavků vlastníka.

Kdo provozuje AUKCI PŮDY?

AUKCE PŮDY je projektem společnosti FARMY.CZ s.r.o. FARMY.CZ je jedinou společností v ČR, která se dlouhodobě věnuje trhu se zemědělskými nemovitostmi ku prospěchu vlastníků.

FARMY.CZ provozuje např. tyto internetové stránky:
- www.farmy.cz
- www.zemedelskepozemky.cz
- www.lesnipozemky.cz
- www.trhfarem.cz
a další.

Co když se nenajde na AUKCI PŮDY kupující?

Zájemců o nákup půdy je v dnešní době dostatek, ale velmi dobře si vybírají jaké pozemky a za jakou cenu nakoupí. Pokud se nepodaří nalézt zájemce je chyba téměř vždy ve vysoké požadované CENĚ.

V tomto případě je možné Soutěž na AUKCI PŮDY opakovat, nebo nabídnout pozemky prostřednictvím standardních služeb FARMY.CZ - jedná se o dlouhodobější formu prodeje, ale s nejkvalitnější možnou prezentací nabídky na trhu.

Kolik mne bude stát prodej pole přes AUKCI PŮDY?

AUKCE PŮDY Vám poskytne profesionální servis zahrnující zejména:
  zpracování podkladů pro nabídku
  bezkonkurenčně nejlepší prezentaci nabídky
  organizaci Soutěže o nejvyšší cenu
  nalezení nejvhodnějšího zájemce za maximální cenu
  zajištění smluvní dokumentace a realizaci převodu
  vyhotovení daňového přiznání k dani z převodu nemovitostí

Odměna za prodej prostřednictvím AUKCE PŮDY se počítá % z dosažené prodejní ceny. Aktuální sazbu odměny naleznete ZDE. V případě prodejů rozsáhlejších pozemků se odměna snižuje (pro přesné informace kontaktujte provozovatele).

Vyplatí se služby AUKCE PŮDY?

Většina nabídek od přímých zájemců nebo realitních kanceláří je za cenu o několik desítek procent nižší než je skutečná tržní cena pozemků. I pokud Vám prodej přes AUKCI PŮDY zajistí prodejní cenu pouze o 20% vyšší je i po odečtení nákladů na poskytnuté služby zajímavý.

Prodejem přes AUKCI PŮDY ale také minimalizujete další rizika vyplývající z převodu pozemků - např. jednostranně výhodné kupní smlouvy ve prospěch kupujících apod.

Prodej přes AUKCI PŮDY se určitě vyplatí.

Mohu nabízet pozemky k prodeji přes AUKCI PŮDY a současně i sám?

Prodej přes AUKCI PŮDY je možný pouze na základě exklusivní zprostředkovatelské smlouvy a pozemky tedy není možné současně nabízet samostatně nebo prostřednictvím jiné realitní kanceláře.
Nemusíte však mít obavy - je velmi nepravděpodobné, že jinou formou prodeje naleznete lepšího zájemce.

Co je dobré dále vědět - kupující?

  S PODÁNÍM NABÍDKY NEOTÁLEJTE - prodávající může kdykoliv i před Koncem Aukce akceptovat aktuálně nejvyšší nabídku a Aukce je tak ukončena.
  ÚČASTNICKÝ POPLATEK je neuspěšným účasníkům vrácen vžy neprodleně po ukončení Aukce.

Telefon: +420 220 922 711 (Po-Pá 9-16h), E-mail:
Created by Cogito    XHTML | CSS
TOPlist